Statybų / rekonstrukcijos organizavimas ir priežiūra

Tik įsivaizduokite jeigu planuojant statybas ir jų metu :

Jums nereikės patiems ieškoti meistrų;

Jums nereikės patiems sukti galvos kaip išspręsti vieną ar kitą susidariusią problemą;

Jums nereikės ieškoti medžiagų, kurios atitiktų kainos ir kokybės santykį;

Jums nereikės reguliariai važiuoti į objektą ir prižiūrėti darbus

Jūs galėsite dirbti savo darbus, atostogauti, leisti laiką su šeima, o ne galvoti “Velnias, negalime keliauti, nes kas prižiūrės viską”..

Sutaupysite pinigų;

Skamba per gerai, kad būtų tiesa?

Bet mes būtent taip ir dirbame!

UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ IR PAMIRŠKITE STATYBŲ VARGUS.

KAS YRA STATYBŲ ORGANIZAtorius IR KAIP MES DIRBAME?

Pirmiausia statybų organizatorius galima palyginti su vestuvių organizatoriais, kurie pasirūpina visais reikiamais žmonėmis, prižiūri jų darbus. Taip darome ir mes – nors mes neturime savo statybininkų, turime atrinktus partnerius, kuriuos įtraukiame į statybų procesus ir viską suorganizuojame.

Trumpai tariant, statybų organizatorius yra tas žmogus, kuris padeda taip suorganizuoti statybų procesą, kad viskas vyktų sklandžiai ir kad klientui nereikėtų visko daryti pačiam.

Kodėl tai naudinga ir kuo mes skiriamės nuo rangovų?

Pirmiausia statybų rangovas tai įmonė, per kurią eina visi pinigai, ir visas kainas nustato būtent rangovas. Rangovai kartais turi savo meistrų, tačiau dažnai samdosi ir subrangovus, dėl ko ir išauga kaina, ne jis gali užsimesti sau kiek panorėjęs ir Jūs to nežinosite. Šioje vietoje Jūs neturite jokio pasirinkimo meistrų, nes viską parenka rangovas.

Antra – pinigai. Ne paslaptis, kad rangovų įmonės yra siekiančios pelno, todėl jų antkainis tikrai didelis – jie ant galutinės sumos gali užsimesti 40 proc. antkainį. Mes dirbame kitaip – statybų organizatoriaus paslauga kainuoja 10 procentų visos sąmatos vertės. Pavyzdžiui, jei sklypo paruošimas kainuoja 5  tūkst. eurų, Jūs sumokėsite mums 10 proc. nuo šios sumos. Toliau išliejame pamatus – jeigu jie kainuoja 10 tūkst. eurų, klientas sumoka dar 10 proc. nuo sąmatos mums. Mes gauname savo pajamas iš klientų, o ne iš klientų ir meistrų.

MŪSŲ MEISTRŲ ATLIKTŲ DARBŲ GALERIJA