MEISTRŲ REKOMENDACIJOS

Galite pasirinkti Jūs labiausiai dominančią paslaugą :

MEISTRŲ REKOMENDACIJA

Užpildžius užklausų formą, mes su Jumis susisieksime 1 valandos bėgyje darbo dienomis. Gausite meistro kontaktus, su kuriuo galėsite derinti atvykimą į objektą. Atvykus meistras įvertins darbo apimtis ir pateiks pasiūlymą 1-3 darbo dienų bėgyje. 

MEISTRŲ REKOMENDACIJA PAGAL JŪSŲ BIUDŽETĄ

Užpildžius užklausų formą, mes su Jumis susisieksime 1 valandos bėgyje darbo dienomis. Gausite meistro kontaktus, su kuriuo galėsite derinti atvykimą į objektą. Atvykęs meistras įvertins darbo apimtis ir atsiųs Jums sąmatą neviršijančią Jūsų nustatyto biudžeto 1-3 darbo dienų bėgyje.

MEISTRŲ REKOMENDACIJA PAGAL JŪSŲ BIUDŽETĄ IR TERMINĄ

Užpildžius užklausų formą, mes su Jumis susisieksime 1 valandos bėgyje darbo dienomis. Gausite meistro kontaktus, su kuriuo galėsite derinti atvykimą į objektą. Atvykęs meistras įvertins darbų apimtis ir atsiųs Jums sąmatą neviršijančią Jūsų nustatyto biudžeto ir su Jūsų numatytais darbų terminais 1-3 darbo dienų bėgyje.

Visi mūsų siūlomi meistrai, kruopščiai atrinkti, patikimi, specializuojasi tik tam tikroje srityje, dirba kokybiškai ir už adekvačias kainas.

Mes su Jumis kontaktuojame, bei palaikome ryšį iki tol, kol Jūs galutinai nesuderinsite darbų su meistrais.

Pasinaudokite galimybę gauti geriausius specialistus ir apsaugokite savo nuo finansinių nuostolių pasirinkus netinkamus meistrus.

 

Prieš pildant užklausų formas, visada galite su mumis pasikonsultuoti,  paskambinę telefonu +37067663909 arba +37060768761, 
arba parašę mums el.laišką adresu info@builddeal.lt

MŪSŲ MEISTRŲ ATLIKTŲ DARBŲ GALERIJA

Atsiliepimai
Puikiai ir greitai atlikti sklypo lyginimo darbai. Po sutarties sudarymo, reikėjo tik atvažiuoti įvertinti darbus. Puiku. Rekomenduoju
Atsiliepimai
Labai padėjo man, puikiai pakomentavo sąmatą, bei padėjo surasti ir gauti tikrai geras čerpes, rekomenduojame visiems. Puikiai išmanantys savo darbą, tikri šios srities spcialistai.
Atsiliepimai
Super paslaugos ir profesionalumas !! Labai super greita, silta komunikacija ! Pacios geriausios rekomendacijos !! Sekmes i prieki 🙂 😇
Atsiliepimai
Rekomenduoju 🙂 Organizavo ir atliko darbus taip kaip buvo sutarta.
Previous
Next