TERIVA LIGHT PERDANGA – SANDARI IR ŠILTA STOGO KONSTRUKCIJA

IMG_1699

Lietuvoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui, kas skatina specialistus projektuoti ir statyti šiltus namus, o statybinių medžiagų gamintojus pritaikyti savo produktus naujiems poreikiams bei reikalavimams.

Visiškai paprasta konstrukcija, kuri taupo lėšas ir laiką

TERIVA LIGHT perdanga – tai sandari ir šilta konstrukcija. Perdanga surenkama iš gelžbetoninių sijų,  tarp kurių dedami polistireninio putplasčio blokeliai, rišama reikiama armatūra ir vėliau viskas užliejama betono sluoksniu. Tiesiog rankomis be krano pagalbos galima paprastai ir greitai sumontuoti visus elementus. Svarbu tai, kad vainikas formuojamas viename aukštyje kartu su perdanga. Tai leidžia anksčiau pradėti kitus darbus ir ženkliai sutrumpina statybos laiką bei sumažina galutinę objekto sąmatą. Akivaizdu, kad gaunama sandari ir tvirta perdangos bei sienų konstrukcija, kuri visumoje sudaro energiškai efektyvų vientisą elementą.

Sandari ir šilta stogo konstrukcija

TERIVA LIGHT perdanga turi geras termoizoliacines savybes. Panaudojus TERIVA LIGHT perdangą, kaip stogo denginį, sutaupoma nemažai apšiltinimo medžiagų, nes perdangų šiluminė varža yra nuo 3,51 m2 K/W (priklauso nuo perdangos tipo). Taip pat ši perdangos savybė  nepamainoma ir tokiais atvejais, kai reikia perdengti drėgną rūsį ar patalpas po neapšildoma palėpe.

Efektyvus sprendimas rekonstruojant pastatus

TERIVA LIGHT perdangos ypač tinka, kai reikia atlikti senesnio pastato rekonstrukciją vengiant apsunkinti esamas konstrukcijas (sienas, pamatus). Pačios perdangos svoris yra mažas (1 m² sveria nuo 190 kg). Nors sveria gerokai mažiau nei kitos gelžbetoninės perdangos, tokia perdanga itin tvirta ir patikima. Taigi perdangą tikslinga naudoti pastatuose, kurių sienų ir pamatų laikomoji galia yra ribota, kas labai aktualu rekonstruojant senus pastatus. Pažangi „Teriva“ perdangos technologija tokius rekonstrukcijos darbus supaprastina ir palengvina.

Įvertinus tokius TERIVA LIGHT perdangos privalumus, kaip šiluminė varža, sandarumas, greitas gamybos terminas bei paprastas montavimas, perdangų pritaikymo ribos yra labai plačios ir suteikia užsakovams bei statybininkams kur kas daugiau galimybių nei kitos.

 

UAB „Prefabeta“ 
Panerių g. 51-311, Vilnius
Mob. +370 610 05515
El. p. info@teriva.lt
www.teriva.lt