KĄ GAUNA KLIENTAS PASIRINKĘS MUS?

Darbų priežiūra

Mūsų objektuose darbus prižiūri kvalifikuoti statybos vadovai

Sklandus organizavimas

Visus darbus organizuojame taip, kad visi procesai vyktų sklandžiai

Kliento atstovavimas

Atstovaujame kliento interesus

Patikrinti meistrai

Objektuose dirba tik atrinkti, patikrinti ir kvalifikuoti meistrai

Nuolaidos medžiagoms

Savo klientams siūlome geriausias kainas medžiagoms

Jokių rūpesčių

Klientui pačiam nereikia niekuo rūpintis

KAS YRA STATYBŲ ORGANIZATORIUS IR KAIP MES DIRBAME?

Statybų organizatoriai – žmonės atstovaujantys klientą ir jo interesus. Kitaip tariant, tai pasamdyti žmonės, kurie organizuoja visus statybų procesus, juos prižiūri ir rūpinasi kliento gerove.

Rūpinasi kliento gerove – apsaugo klientą nuo visų statybos rūpesčių.

Pasirenkant statybų organizavimą, klientas gauna daug privalumų. Jo objekte dirbs tik atrinkti, bei patikrinti meistrai, visos statybų medžiagos bus tiekiamos su didžiausiomis nuolaidomis iš tiekėjų, jo objektą prižiūrės kvalifikuoti statybos vadovai, jam pačiam nereikės spręsti absoliučiai jokių problemų, kurių statybos metu pasitaiko dažnai ir nereikės pačiam ieškotis informacijos visais statybų klausimais. Klientas galės dirbti savo darbus, mėgautis atostogomis, o tuo tarpu sklandžiai vyks jo namo statybos.

Pats svarbiausias privalumas, klientas statybų organizatoriams moka už darbų organizaciją ir priežiūrą (statybos vadovą), o su meistrais atsiskaito pagal jų išrašytas sąskaitas faktūras, taip matydamas realias darbų kainas, be jokių antkainių.

Statybų organizatorių misija maksimaliai apsaugoti klientą nuo nesąžiningų meistrų, neadekvačių kainų, pasiūlyti jam geriausią kainos ir kokybės santykį bei pilnai atstovauti jo interesus.

3maza