KĄ GAUNA KLIENTAS PASIRINKĘS MUS?

Darbų priežiūra

Mūsų objektuose darbus prižiūri kvalifikuoti statybos vadovai

Sklandus organizavimas

Visus darbus organizuojame taip, kad visi procesai vyktų sklandžiai

Kliento atstovavimas

Atstovaujame kliento interesus

Patikrinti meistrai

Objektuose dirba tik atrinkti, patikrinti ir kvalifikuoti meistrai

Nuolaidos medžiagoms

Savo klientams siūlome geriausias kainas medžiagoms

Jokių rūpesčių

Klientui pačiam nereikia niekuo rūpintis

KAIP TAI VEIKIA?

1. PAGALBA RENKANTIS SKLYPĄ

Jeigu sklypo dar neturite, mes padėsime Jums jį pasirinkti, o prieš perkant išanalizuosime ar jame tikrai galima vykdyti statybas ir ar sklypas nepatenka į kokias nors apsaugos zonas.

2. NAMO PROJEKTAVIMAS

Kartu dalyvausime Jūsų namo projektavime. Bendradarbiaujant su mūsų partneriais architektais, sukursime Jums svajonių namus su protingais sprendimais ir optimaliausiomis kainomis. 

3. STATYBOS ORGANIZAVIMAS IR DARBŲ PRIEŽIŪRA

Jau turint projektą ir statybos leidimą, startuosime su namo statybos organizavimu. Jūsų objekte dirbs atrinkti, bei patikrinti meistrai, kurie yra savo srities specialistai, o jų darbus prižiūrės kvalifikuoti statybos vadovai ir techninės priežiūros specialistai. 

4. NAMO PRIDAVIMAS

Užbaigus Jūsų svajonių namo statybą, pasirūpinsime ir namo pridavimu.

Turėti nuosavus namus dar niekada nebuvo taip paprasta. Jums patiems nereikės dėl nieko sukti galvos. Viską už Jūs padarysime MES.

3 maza

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) mums labai svarbi klientų aptarnavimo proceso dalis. Žemiau matysite dažniausiai mums užduodamus klausimus ir atsakymus į juos.

1. Ar Jūs esate rangovai?

Ne. Mes ne rangovai, ne vystytojai, ne statybininkai, ne architektai. Mes esame statybų valdytojai (organizatoriai). Padedame klientams be papildomų rūpesčių turėti kokybiškai, su protingais sprendimais ir už optimaliausią kainą pastatytus savo svajonių namus. 

2. Ar pasirūpinate tik namo dėžute?

Ne. Rūpinamės absoliučiai viskuo nuo sklypo pasirinkimo iki paskutinio kilimėlio Jūsų namuose. 

3. Kodėl namo statybų sąmatos išauga?

Statybų sąmatos dažniausiai išauga dėl klientų norimu pokyčių statybų eigoje, vidaus apdailos įrengimo procese arba dėl tam tikrų nenumatytų dalykų susijusiu pvz. su sklypo darbais. Visuomet rekomenduojame klientams turėti papildomų santaupų nenumatytoms išlaidomis. Tačiau viso statybos organizavimo proceso metu mes būtinai Jūs perspėsime jei kažkur pastebėsime galimus kainų pokyčius ir ieškosime sprendimų, kaip sutaupyti.

4. Ar skaičiuojate sąmatas?

Prieš pradedant bendradarbiavimą su mumis, mes visuomet pasiūlome sudaryti tikslią sąmatą būtent pagal Jūsų projektą. Sąmatas skaičiuoja mūsų partneriai, kiekvienas savo dalį : pamatus – pamatistai, mūrą – mūrininkai i.t.t. Būtent dėl to mūsų pateiktos sąmatos būna tikslios ir pritaikytos būtent Jūsų namui, o ne skaičiuota visuma pagal kažkokį šabloną. 

5. Kuriuose miestuose dirbate?

Dirbame visuose dideliuose Lietuvos miestuose ir jų apylinkėse (rajonuose). Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Utena, Panevėžys, Šiauliai, Alytus, Marijampolė.

6. Kiek kainuoja Jūsų paslaugos ir kaip vyksta atsiskaitymas?

Mūsų paslaugų įkainis 10% +PVM nuo visos sąmatos vertės. Atsiskaitymas vyksta etapais.

7. Ar papildomai reikia samdytis statybų vadovą ir techninę priežiūrą?

Ne. Statybos vadovas ir techninė priežiūra įtraukti į mūsų kainą.