Namo KOMATITAS statybos

Namo statyba

Projektas : namas KOMATITAS

Architektūros studija : A KUBU

Bendrasis namo plotas 226,96 m²
Kambarių skaičius : 5
Aukštų skaičius : 2
Stogas : plokščias
Dydis, m 16,32 x 24,33 x 7,79
Garažas : yra
Projekto KOMATITAS realizavimas:
Mes didžiuojamės galėdami pristatyti mūsų naujausią projektą – KOMATITAS, kurį sukūrė žinomas architektų biuras A KUBU. Šis unikalus projektas yra skirtas šiuolaikiškai ir stilingai gyvensenai.
*Unikali Architektūra ir Dizainas* 
KOMATITAS namas – tai 226.96 kvadratinių metrų šiuolaikinė gyvenamoji erdvė, įsikūrusi ramioje ir žalioje aplinkoje. Dviejų aukštų namas su penkiais kambariais pasižymi išskirtine architektūra, kuri puikiai derina natūralumą ir modernumą. Stiklo sienos suteikia namui erdvumo ir leidžia mėgautis aplinkui esančios gamtos grožiu.
*Komfortas ir Funkcionalumas* Mūsų tikslas – sukurti namus, kurie atitiktų šiuolaikinės šeimos poreikius. KOMATITAS projektas apima erdvias gyvenamąsias zonas, modernią virtuvę ir jaukias miegamojo patalpas. Kiekviena namo detalė yra kruopščiai apgalvota, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą ir funkcionalumą.
*Tvarumas ir Aplinka* Mes esame įsipareigoję tvarumui ir aplinkos apsaugai. KOMATITAS projektas įgyvendintas naudojant ekologiškas medžiagas ir energiją tausojančias technologijas. Tai ne tik sumažina ekologinį pėdsaką, bet ir užtikrina mažesnes eksploatacines išlaidas.
Svarstote ir Jūs apie namo statybą? Susisiekite su mumis, pažadame įgyvendinti Jūsų svajones, be papildomų rūpesčių ir galvos skausmo.
PROJEKTO REALIZAVIMO NUOTRAUKOS (nuolat pildoma)