Modernaus namo statybos

modernus namas

PROJEKTAS 145m2 MODERNUS NAMAS

ARCHITEKTAS : Yura Chushak

Šio modernaus namo , kuris yra tikras grožio ir elegancijos pavyzdys, statybos jau įgavo pagreitį. Iš pirmo žvilgsnio į vizualizaciją pastebimas jo išskirtinis dizainas, kuris sujungia šiuolaikinę architektūrą su natūraliais elementais. Namo išorė yra stilinga ir moderni, su švariomis linijomis ir minimalistiniu dizainu. Stogas yra plokščias, suteikiantis namui elegantišką ir šiuolaikišką išvaizdą. Fasadą puošia šviesios spalvos tinkas, kuris suteikia namui šviežumo ir šviesumo, o tamsesnė spalva tai paįvairina.
Įeinant pro modernaus namo duris , jūs būsite pasitikti erdviu ir šviesiu fojė, kuris veda į atvirą gyvenamąjį plotą. Šis plotas yra puikus bendravimo ir poilsiui su šeima ar draugais. Didelės langų sienos leidžia natūraliai šviesai prasiskverbti į namą ir suteikia jums nuostabų vaizdą į aplinką.
Name jūs rasite gražią terasą, kurioje galėsite mėgautis šviežiu oru ir gamtos grožiu. Terasa yra puiki vieta šeimos vakarienėms ar draugų susitikimams. Šis 145 kvadratinių metrų modernus namas yra tikras grožio ir komforto simbolis. Jo stilingas dizainas, šviesūs ir erdvūs kambariai suteiks jums puikią gyvenimo patirtį.
PROJEKTO REALIZAVIMAS (nuolat pildoma)