Nuolaidos

Pavargote nuo daugybės popierinių vizitinių kortelių? 

Pasaulis skaitmenizuojasi! Prilieskite Tolink kortelę prie bet kurio išmaniojo telefono ir jo ekrane pasirodys jūsų skaitmeninis profilis.

 Mėgaukitės skaitmeninio pasaulio malonumais. Jums nebereikės užsakyti naujos kortelių partijos kiekvieną kartą, kai keisite savo kontaktinius duomenis. 

Žmonės įvertins galimybę saugoti jūsų kontaktinius duomenis patogesnėje vietoje nei piniginė.

Nuolaidos kodas BUILDDEAL suteiks Jums net 15% nuolaidą Jūsų užsakymui.

https://lt.tolink.shop/

Pagrindinė veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba keraminėmis ir akmens masės plytelėmis bei santechnine įranga.

Pas mus Jūs rasite virš 3000 pavadinimų prekių – keraminių, akmens masės, klinkerio plytelių sienoms, grindims, laiptams, taip pat vonių, unitazų, bide, praustuvų, dušo kabinų, maišytuvų, vonios baldų. 

Mūsų salone Savanorių pr. 206 Kaune yra įrengti ekspoziciniai vonios kambariai su naujausiomis plytelių kolekcijomis.

Nuolaidos kodas BUILDDEAL15 suteiks Jums nuolaidą ne akcijos prekėms. (Kodą galite pasakyti salone, išsiųsti el.paštu arba bendraujant facebook messenger)

https://www.1000plyteliu.lt/

“Statau Taupau” atstovauja gamintoją “Tenapors”, Latvija. Klientams siūlome įvairių rūšių polistirolinius gaminius, nuo liktinių klojinių pamatams iki standartinio polistirolo pastatų apšiltinimui.

Liktinių klojinių asortimente turime dviejų skirtingų rūšių klojinius, tai:

1. Dobeles Panelis S-8 liktinis klojinys su plieno armatūros karkasu.

2. “U” Forma liktinis klojinys.

 
Prekes iš gamintojo sandėlio pristatome klientui, nurodytu adresu.
 Su kodu STATAU TAUPAU 3 gausite 3% nuolaidą savo užsakymui. (Nuolaidos kodą galite pasakyti žodžiu arba parašyti raštu)
 
 

Esame įkvėpti šviesos ir mums patinka tai, ką darome. Vertiname ryšį su užsakovu, atstovaujame kliento interesus o ne gamyklas.

Įgyvendinant apšvietimo projektus bendradarbiaujame su virš 50 populiariausių apšvietimo kūrėjų. Todėl galime pasiūlyti optimaliausią apšvietimo sprendimą Jūsų erdvėms.

Su nuolaidos kodu JUSTLIGHT gausite 10% nuolaidą magnetinėms Insight sistemoms. Jas pamatyti galite mūsų tinklapyje www.patogi-erdve.lt

(Nuolaidos kodą galite pasakyti žodžiu arba parašyti raštu) 


Siūlome platų tiek ekonominės tiek Premium klasės oro kondicionierių, šilumos siurblių oras-oras asortimentą. Patyrę ir kvalifikuoti specialistai pagal individualius poreikius visada parinks Jūsų būstui tinkamiausią įrangą bei įgyvendins sudėtingiausius inžinerinius sprendimus. 

Dirbame visoje Lietuvoje. Klientai užsisakantys Premium klasės oro kondicionierius arba šilumos siurblius oras-oras su nuolaidos kodu KARSTIVEJAI gaus net 100 eurų nuolaidą montavimo darbams su visomis medžiagomis (vietoje 300eur mokėsite 200eur.), o jeigu numatomas montavimas yra nestandartinis kuomet vamzdžių trasa ilgesne negu 5m. ir kt., tuomet 100 eurų. nuolaida bus pritaikoma nuo galutinės montavimo sąmatos. 

(Nuolaidos kodą galite pasakyti  žodžiu arba parašyti raštu formuojant užsakymą)

* Prieš užsisakant įrangą, visada rekomenduojame pasikonsultuotiTel. +37060318385

 https://www.karstivejai.lt/ 

Ar statydami namus esate pagalvoję, kad nežinote, kiek ir kokių šviestuvų reikėtų namams, kad būtų šviesu, komfortiška ir gražu? Kokius šviestuvus įsigyti, kad jie atitiktų kainos ir kokybės santykį bei tarnautų ilgai?

Į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakys „Apšvietimo projektavimo” komanda, kuri gali ne tik suprojektuoti namų apšvietimą, bet ir pasiūlyti Jūsų poreikius bei galimybes atitinkančius šviestuvus, LED juostas, lemputes ir kt. apšvietimo elementus.

https://apsvietimoprojektavimas.lt/  el. parduotuvėje panaudoję nuolaidos kodą BUILDDEAL gausite 5 % nuolaidą visoms prekėms!

                        https://apsvietimoprojektavimas.lt/ 

Esame šeimos verslas, tad dirbame su įkvėpimu, visada įsiklausome į žmogaus poreikius, kartais padarome neįmanoma ir klientai tai vertina. Degame aistra, idėjomis ir nuoširdžiu noru padėti kurti namų jaukumą kiekvienuose namuose.

Juk taip gera ilsėtis jaukiuose namuose ar terasose, mėgautis grynu oru, puikia kompanija ar tiesiog ramiai leisti laiką kabančiame krėsle po sunkios darbo dienos.

Jau antrą dešimtmetį su didžiausiu džiaugsmu siūlome savo produkciją tiek fiziniams, tiek B2B sektoriaus klientams. Visada patariame ir konsultuojame, kokius lauko baldus įsigyti, kaip dekoruoti terasą ar balkoną, kaip kurti vientisą vidaus ir lauko interjerą, kaip panaudoti įvairius aksesuarus tiek lauke, tiek viduje.

Su kodu BUILDDEAL10 gausite net 10% nuolaidas visoms prekėms (išskyrus akcijinėms). Kodą įsiveskite www.ekoseses.lt elektroninėje parduotuvėje.

www.ekoseses.lt