Apie mus

Builddeal.lt – ko gero, pirmasis išskirtinai statybų sektoriaus skelbimų portalas Lietuvoje

Leiskite su džiaugsmu Jums pristatyti builddeal.lt svetainę, kurią sukūrėme Jūsų patogumui, pastebėję, kad pastaruoju metu, statybinės medžiagos, įrankiai bei statybų paslaugos patiria poreikio augimą Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šiuo skelbimų portalu išskiriame statybų sektorių iš kitų veiklos sričių internetinėje erdvėje ir Jūsų patogumui pateikiame, ko gero, pirmąjį Lietuvoje skelbimų portalą, kuriame būtų talpinamos tik su statybų sektoriumi susijusios prekės ir paslaugos. Kad Jums būtų patogiau rasti tai, ko ieškote, builddeal.lt svetainės skelbimai yra suskirstyti į 3 kategorijas:

Statybinės medžiagos
Statybų paslaugos
Statybiniai įrankiai

Pasinaudokite proga ieškoti, talpinti ir komunikuoti NEMOKAMAI

Mes dirbame tam, kad suteiktume Jums galimybę pasiūlyti ir surasti statybines prekes ir paslaugas patogiausiu būdu, vienoje vietoje. Builddeal.lt skelbimų portale mes Jus kviečiame itin paprastai bei nemokamai susikurti savo asmeninį profilį ir įkelti skelbimus, kuriuose būtų pateiktos Jūsų siūlomos statybinės medžiagos, įrankiai bei statybų paslaugos. Taip pat šioje svetainėje Jūs galite nemokamai peržiūrėti kitų svetainės vartotojų skelbimus ir su jais susisiekti.

Transportavimo paslauga

Žinome, kad dažnu atveju nusipirkus statybines prekes iškyla sunkumų dėl jų transportavimo iki reikiamos vietos, todėl norėdami Jums padėti išspręsti šią problemą, siūlome pasinaudoti mūsų siūloma statybinių prekių transportavimo paslauga.

Dėl detalesnės informacijos apie mūsų siūlomą prekių transportavimo paslaugą, susiekite su mumis šiais kontaktais:
Tel.: +37067029717
El. paštu: info@builddeal.lt