BUILD DEAL – kokias paslaugas teikiame?

Organizuojame statybų procesus privatiems asmenims Vilniuje, Vilniaus rajone, Kaune ir Kauno rajone. Organizavimas apima :

 • projekto valdymą;
 • darbų organizavimą;
 • darbų techninę priežiūrą;
 • viso projekto vykdymo metu klientus nuolatos konsultuojame, siūlome jiems įvairius sprendimus, kurie atitiktų kliento poreikius, bei biudžetą;
 • mūsų objektuose dirba atrinkti, bei patikrinti meistrai;


Taip pat siūlome savo pagalbą kitais klausimais :

 • jeigu dar neturite sklypo, padėsime Jums jį išsirinkti ir nurodysime į ką atkreipti dėmesį, kad nesuklysti renkantis;
 • jeigu sklypą turite patarsime visais su sklypu susijusiais klausimais (sklypo pakėlimas, lyginimas, infrastruktūros klausimai);
 • dalyvaujame namo projektavime, patariame ir pateikiame funkcionalius namo išplanavimus;
 • padedame pasirinkti medžiagas ir jas gauti su geromis nuolaidomis;
 • kartu su mūsų partneriais skaičiuojame TIKSLIAS sąmatas Jūsų namo statyboms;
 • padedame klientams sutaupyti pinigų ir siūlyti tik tai kas geriausia ir jau patikrinta (didžiausia suma, kuria sutaupėme klientui – 15000 eur)

 
Edukacijos ir seminarai


Delfi : https://byt.lt/BYKXf

Lrytas : https://byt.lt/u2FfJ 

Statybų organizatoriai -žmonės atstovaujantys klientą ir jo interesus. Tai pasamdyti žmonės, kurie organizuoja visus statybų procesus, juos prižiūri ir rūpinasi kliento gerove. Kitaip sakant : apsaugo klientą nuo visų statybos rūpesčių ir užtikrina ramų klientų miegą. Pasirenkant statybų organizavimą, klientas gauna daug privalumų. Jo objekte dirbs tik atrinkti, bei patikrinti meistrai, statybų medžiagos bus su didžiausiomis galimomis nuolaidomis iš tiekėjų, objektą prižiūrės kvalifikuoti statybos vadovai, pačiam nereikės spręsti absoliučiai jokių problemų, kurių statybos metu pasitaiko dažnai ir nereikės pačiam ieškotis informacijos statybų klausimais.

ATSILIEPIMAI

Dar neteko matyti atsakingiau dirbančios kompanijos. Ačiū už kokybiškų meistrų rekomendacijas ir dabar jau žinau kam patikėsiu savo namų statybų organizavimą. Rekomenduoju ir kitiems, savo srities profesionalai, atsakingai pasirenkantys partnerius. Pasirodo, jog ne visi žiūri kaip išpešti daugiau pinigų, ačiū, kad padėjote sutaupyti.
Gavau rekomendaciją ir likau labai patenkinta atliktu darbu. Ačiū.
Su Build Deal susipažinome atsitiktinai, tačiau nuo pirmo susitikimo papirko nuoširdus noras padėti suorganizuoti statybas. Bendrauja profesionaliai, tikri savo srities ekspertai. Džiaugiamės Jūs atradę.
Ačiū už puikiai suorganizuotus ir prižiūrėtus statybos procesus.
Jeigu dar kažkada statysime namą, kreipsimės tik į Build Deal.
image00003

Katažyna

image00001

Tomas

image00002

Marius

Susisiekite su mumis 

Esame jauni, energingi, ambicingi ir siekiantys pakeisti privatų statybų sektorių į geresnę pusę.

info@builddeal.lt

860768761

867663909

Įmonės misija

Mūsų įmonės misija organizuojant statybas klientui, padėti jam išvengti bet kokių rūpesčių, nesąžiningų meistrų ir svarbiausia padėti jam sutaupyti pinigų nepermokant už statybų paslaugas. 

Įmonės vizija

2032 metais būti geriausia įmone Lietuvoje, kuri organizuoja statybų procesus greitai, sklandžiai ir kokybiškai.