Apie mus

Įmonės aprašymas:

Statybų organizavimas ir valdymas
Organizuojame visus statybų procesus nuo pamatų iki rakto, įgyvendiname kiekvieną kliento pageidavimą. Dirbame tik su kvalifikuotais specialistais ir atestuotais darbų vadovais, kurie prižiūri, kad darbai būtų atlikti laiku ir tinkamai. Esame atsirinkę tik patikimus statybų srities specialistus su kuriais bendradarbiaujame.

Mūsų projektuose naudojamos tik kokybiškos medžiagos. Mūsų klientai – žmonės, neturintys laiko patys organizuoti, bei prižiūrėti visus statybos darbus. Siūlome : sklypo paruošimą statybai, inžinierinių tinklų įrengimą, lietaus, nuotekų sistemų montavimą, pamatų, mūro, stogo, fasado darbus, pilną vidaus apdailą, trinkelių klojimą, apželdinimą.

Taip pat pas mus galima kreiptis dėl statybinių medžiagų, kur mūsų partneriai pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį. (Stogo dangos, aukštos kokybės langai, plytelės, santechnika, baldai, vonios kambario baldai, saulės elektrinės, vaizdo stebėjimo sistemos, ŠVOK sprendimai, kondicionieriai, garso izoliacija).

Vertiname mūsų klientus ir jų brangų laiką, todėl siūlome tik tai kas geriausia ir laiko patikrinta.

Plačiau apie statybų organizavimą sužinosite čia : https://builddeal.lt/uzklausos/statybu-rekonstrukcijos-organizavimas-ir-prieziura/

Mūsų komanda :

Tomas ir Katažyna

Esame šeimos verslas ir dirbame dviese. Mūsų misija išstumti iš rinkos nesąžiningus ir nepatikimus meistrus, kurie apgauna klientus, darbus organizuoti tvarkingai, sąžiningai, kokybiškai ir už rinkos kainą. Mums klientas yra svarbiausias, todėl pilnai atstovaujame Jūsų interesus statybos procesu metu.

Kodėl klientai renkasi mus?

Dauguma žinote kas yra vestuvių organizatoriai, tie kas suorganizuoja visą vestuvių šventę ir prižiūri viską nuo A iki Ž, o įsivaizduokite jeigu ir  planuojant statybas ir jų metu :

  • Jums nereikės patiems ieškoti meistrų. Tuo labiau visi puikiai žinome, kad tikrai gerus surasti sudėtinga, o mes turime jau virš 100 patikimų ir kokybiškai dirbančių meistrų ir įmonių.
  • Jums nereikės patiems sukti galvos kaip išspręsti vieną ar kitą susidariusią problemą;
  • Jums nereikės ieškoti medžiagų, kurios atitiktų kainos ir kokybės santykį;
  • Jums nereikės reguliariai važiuoti į objektą ir prižiūrėti darbus;
  • Jūs galėsite dirbti savo darbus, atostogauti, leisti laiką su šeima, o ne galvoti “Velnias, negalime keliauti, nes kas prižiūrės viską”..;
  • Sutaupysite pinigų! Mes dirbame taip, kad neviršyti kliento biudžeto ir dar padėti sutaupyti;

Skamba per gerai, kad būtų tiesa?

Bet mes būtent taip ir dirbame!

Build Deal – padėsime Jums įgyvendinti Jūsų būsto svajones.

Su mumis susisiekti galima info@builddeal.lt arba telefonais :
+37067663909 Katažyna
+37060768761 Tomas

Ką galima daryti mūsų tinklapyje?

Šiuo skelbimų portalu išskiriame statybų sektorių iš kitų veiklos sričių internetinėje erdvėje ir Jūsų patogumui pateikiame, ko gero, pirmąjį Lietuvoje skelbimų portalą, kuriame būtų talpinamos tik su statybų sektoriumi susijusios prekės ir paslaugos. Kad Jums būtų patogiau rasti tai, ko ieškote, www.builddeal.lt svetainės skelbimai yra suskirstyti į 3 kategorijas:
Statybinės medžiagos
Statybų paslaugos
Statybiniai įrankiai
Pasinaudokite proga ieškoti, talpinti ir komunikuoti NEMOKAMAI
Mes dirbame tam, kad suteiktume Jums galimybę pasiūlyti ir surasti statybines prekes ir paslaugas patogiausiu būdu, vienoje vietoje. www.builddeal.lt skelbimų portale mes Jus kviečiame itin paprastai bei nemokamai susikurti savo asmeninį profilį ir įkelti skelbimus, kuriuose būtų pateiktos Jūsų siūlomos statybinės medžiagos, įrankiai bei statybų paslaugos. Taip pat šioje svetainėje Jūs galite nemokamai peržiūrėti kitų svetainės vartotojų skelbimus ir su jais susisiekti.
Norite skelbimą iškelti? Puiku, turime tam galimybes, išbandykite mūsų iškėlimą ir sulaukite daugiau dėmesio savo paslaugai.

*Skelbimus gali įdėti bet kas. Už skelbimų turinį ir meistrų patikimumą skelbimuose įmonė Build Deal neatsako.

Meistrų rekomendacijos
Paspaudę mygtuką GAUTI MEISTRO REKOMENDACIJĄ, galėsite pasirinkti vieną iš 3 siūlomų paketų.

  1. Meistro rekomendacija 20 eur.
  2. Meistro rekomendacija 40 eur.
  3. Meistro rekomendacija 50 eur.
*Į objektą atvykstame tą pačią dieną gavę užklausą. Sąmatas skaičiuoja mūsų partneriai/meistrai. Sąmatą atsiųsime Jums 1-3 d. d. bėgyje. Neatsiuntus laiku-pinigus grąžinsime.